Pravé americké BBQ

BBQ Pulled Pork Sandwich

Lokal Burger BBQ Pulled Pork Sandwich

V naší honbě za tím nejlepším BBQ, jsme se v roce 2009 vydali z Kentucky do Texasu po tzv. Southern Food Aliance BBQ Trail. Naším cílem bylo setkat se s BBQ experty a skalními fanoušky, odhalit regionální techniky a tajemství a přivézt je zpátky do The Tavern. Přestože milovníci BBQ od Memphisu po Houston na vlastní jednotlivé metody nedají dopustit a konkurenci odmítají, zjistili jsme, že každý z regionů má něco do sebe a všechny recepty jsou stejně chutné.

S využitím technik a znalostí, které jsme získali na BBQ Trail, připravujeme maso tradičním domácím uzením na dřevě a The Tavern je tak jedním z mála podniků v Evropě, kde si můžete dopřát autentické americké BBQ. Naše specialita, BBQ sendviče s křehkým zauzeným vepřovým masem jsou podávány se salátem coleslaw a pikantní BBQ omáčkou se slivovicí, to vše na domácí máslové housce.
Zajišťujeme také BBQ party s nabídkou uzeného a grilovaného masa s klasickými jižanskými přílohami jako jsou pečené fazole, makarony se sýrem, kukuřičný chléb, máslové sušenky a domácími dezerty.