Otevřeno po-pa 11:30-22:00, so. + ne. BRUNCH od 11:00!

**VÍKEND BRUNCH**
Každou sobotu, 11:00-17:00: KENTUCKY EGGS BENEDICTS +SAUSAGE, BISCUITS & GRAVY!
Každou neděli, 11:00-17:00: TAV CHICKEN & WAFFLES BRUNCH-FEST!!

Vítáme Vás v The Tavern!

REZERVACE
Přijímáme každy večer přes náše Rezervační Stránku (nebo email: rezervace@thetavern.cz). Požadavek na rezervaci zašlete prosím do 18:30h. Váš stul vam podržíme 15 minut a poté jej nabídneme jiným zákazníkům. Nemáte-li rezervaci, nebojte se zastavit a naši číšníci se vynasnaží vám najít stůl. S ohledem na počasí bohužel nepřijímáme rezervace na terasu.

BEZ REZERVACE:
Nás můžete navštívit vždy na obed nebo vikendovy brunch!

VÍKENDOVÝ BRUNCH/LUNCH
V sobotu je u nás od 11.00 do 17.00 “SATURDAY LUNCH/BRUNCH” kdy nabízíme jižanské speciality jako pikantní Brunchburgery s vepřovým masem, sendviče z tradičních máslových bochánků s vejcem, slaninou, nebo masovou placičkou, snídaňové menu a vše z naší stálé nabídky.

V neděli pak máme celý den “SUNDAY LUNCH LOUNGE” od 11:00 kdy podáváme “CHICKEN & WAFFLES”, Texaské omelety s hovězím chilli a čedarem, Bruchburgery a mnoho dalšího. Oba dva dny máme též nabídku víkendových koktejlů jako domácí Bloody Mary, Mimosa s čerstvým pomerančovým džusem, Campari OJ Fizz, Tequila Sunrise atd. Bez rezervací, zastavte se a my se o vás postaráme.

JÍDLO S SEBOU
Jídlo s sebou je možno objednat pouze osobně v naší restauraci. Nepřijímáme objednávky přes e-mail.

PÁRTY A CATERING
Přejete-li si u nás uspořádat oslavu pro více než 12 osob, kontaktujte nás prosím přes e-mail. Na vaši párty rádi připravíme nabídku našich domácích dezertů nebo upečeme dort (nutno objednat předem). Poplatek za servis vlastního dortu činí 200 Kč. Korkovné na víno 195 Kč.

KOUŘENÍ, PSI A HOTOVOST a KARTY
Naše restaurace je nekuřácká. Kouření je povoleno na terase. Přijímáme hotovost a kreditní karty. Nepřijímáme stravenky. Všichni vychovaní psi a pejsci jsou vítáni.

Budeme se na vás těšit!

Kapacita restaurace je omezená.

Rezervační Stránku.