FAQ

Vítejte v The Tavern!

MOHU SI UDĚLAT REZERVACI PŘES TELEFON?

For last-minute, same-day reservations please call +420 725 319 226. For any other reservations up to 18:30 the same day, please use our online form. Our staff checks frequently for reservation requests and will confirm your booking as soon as possible.

JE MOŽNOST OBJEDNAT SI JÍDLO S SEBOU? POSKYTUJETE ROZVOZ?

Please call daily from 11:30am (weekends 10:30am) +420 725 319 226 to place your to-go orders. We do not accept to-go orders at this time by email, Facebook, or SMS.

We can arrange a specific time for pick-up if you would like to pre-order in advance an hour or a day.

Most of our menu can be ordered and delivered by WOLT.

KUDY K NÁM?

TRAMVAJÍ #5, 9, 15, 26:  Vystoupíte na zastávce Husinecká, poté se vydáte do kopce tak, abyste po levé straně míjeli žižkovský stadion. Naše restaurace sídlí na vrcholu tohoto kopce, na pravém rohu, kde se kříží ulice Chopinova a Vozová a kde začínají Riegrovy sady.

METREM:  Vystoupíte na zastávce metra zelené linky A „Jiřího z Poděbrad“, kde využijete východ po pravé straně od eskalátorů, směr Slavíkova ulice. Poté touto ulicí půjdete stále rovně až na její konec, kde se rozděluje. Budete pokračovat doleva. Najdete nás na rohu, přímo vedle parku.

AUTEM:  Placené parkování je vzdáleno dva bloky od naší restaurace, v ulici Polská či Slavíkova.

JAK JE TO S REZERVACEMI?

Místo si můžete rezervovat na čas kdykoliv po 17. hodině, a to přes naše webové stránky, nebo e-mailem na: rezervace@thetavern.cz. Rezervace na tentýž den přijímáme pouze do 18:30. Nestihnete-li tento čas, neváhejte a přijďte! Náš personál se vynasnaží, aby Vám zajistil první volný stůl.
Místa Vám podržíme maximálně 15 minut od začátku rezervace, poté je rezervace zrušena. Z důvodu nevyzpytatelného počasí nepřijímáme rezervace na naši zahrádku.

MOHU SI REZERVOVAT STŮL NA ČAS PŘED 17. HODINOU?

Standardně během oběda ve všedních dnech a víkendového brunche rezervace nepřijímáme, pokud ale máte speciální požadavek, napište nám na: rezervace@thetavern.cz.  Naše restaurace je možná malá, ať už ale přijdete v kterýkoliv čas, my uděláme vše pro to, abychom Vás usadili. 🙂

NABÍZÍTE CATERING?

Pro soukromý catering v našich restauracích nám napište na email.

SMÍ SE U VÁS KOUŘIT?

Prostory uvnitř restaurace a naší terasy jsou kompletně nekuřácké–včetněvapy, e-cigarety, bongy.

JAKÉ METODY PLACENÍ PŘIJÍMÁTE?

Můžete u nás platit většinou platebních/kreditních karet, českými korunami, eurem či americkými dolary. Stravenky nepřijímáme.

PSI, KOČÁRKY

Všechny vychované pejsky na vodítku v The Tavern rádi přivítáme.
Vzhledem k omezenému prostoru uvnitř restaurace můžete být obsluhou požádáni, abyste kočárek ponechali venku. Zámeček Vám samozřejmě poskytneme.

Rezervujte si stůl

 • Tento REZERVACE formulář slouží r rezervaci stolů na večeři (od 17:00 dále). Jestliže máte zájem o rezervaci na oběd, brunch, nebo větší oslavu, napište nám prosím email.
 • Toto není automatický rezervační systém. Potvrzení rezervace vám zašleme co nejdříve. Jestliže je vami vybraný čas obsazeno, nabídneme vám další možnosti.
 • Rezervace na dnešní  ‚last minute‘ or take-away zavolej +420 725 319 226
 • Máme otevřeno
  Po — Pá:
  11:30 — 22:00
  So — Ne:
  11:00 — 22:00
Craft Czech Beers
Kontaktní detaily
Book a table